Nieuws

Kantine- en schoonmaakrooster

Het rooster voor de kantinedienst en het schoonmaken is weer bekend.
Zorg met je team dat je barbezetting regelt op de genoemde tijden. Zorg ook dat je in de genoemde week de schoonmaak voor je rekening neemt.
Voor vragen kun je contact opnemen met Fabiola.

 

SCHOONMAAKROOSTER NAJAAR 2017

WEEK 36          04-09 -10-09    3E

WEEK 37          11-09-17-09     1E

WEEK 38          18-09-24-09     5E

WEEK 39          25-09-01-10     KANTINE COMMISSIE

 

WEEK 40          02-10-08-10    4E

WEEK 19          09-10-15-10     2E   

WEEK 20          16-10-22-10    JUNIOREN A1 EN A2

EIND OKTOBER GROTE SCHOONMAAK

 

 

 

 

 

 

 

KANTINEDIENST SEPTEMBER OKTOBER 2017

 

Zaterdag 09-09-2017

 

09.00     DKV Victoria E1 – BADHOEVENDORP E1                van 8.15 TOT 10.00 OUDERS  D1

 

10.00   DKV Victoria D2-OOSTERKWARTIER D1                  van 10.00 tot 11.30 OUDERS E1  

 

10.15   DKV Victoria D1 – RAPID D1 

 

11.30  DKV VICTORIA/TRIAZ A2- VELOCITAS                       VAN 11.30TOT 13.15 OUDERS D2

 

13.15  DKV VICTORIA 5- EKVA 7                                             VAN 13.15 TOT 15.00 OUDERS A1

 

15.00 DKV VICTORIA A1- DE VINKEN A1                               VAN 15.00 TOT 17.00 SPELERS 5  

 

WOENSDAG 13-09-2017           

 

19.15  DKV VICTORIA 2 – BLAUWWIT 5                              VAN 18.15 TOT 23.00 FABIOLA

 

20.45 DKV VICTORIA 1 – PURMER 1

 

                          

 

Zaterdag  16-09-2017

 

09.00     Dkv Victoria F2 – Ekva F2                                            Van 8.15 tot 10.15 Ouders a2

 

10.00     DKV Victoria F1 – DE VINKEN F2                                Van 10.15 tot 12.15 Ouders F2 EN F1 NA DE WEDSTRIJD

 

10.30    DKV Victoria-TRIAZ A2- Blauw Wit A2                                   

 

Zondag 17-09-2017

 

10.00     DKV Victoria 3  – Haarlem 3                                              VAN 9.15 TOT 16.30  Fabiola

 

11.30     DKV Victoria 4 -  Triaz 3

 

13.00     DKV Victoria 2- Furore 2

 

14.30     DKV Victoria 1- Furore 1                                     

 

ZATERDA 23-09-2017

 

09.00     DKV VICTORIA E1- KZ Hiltex E2                                         VAN 8.15 TOT 9.45  Ouders d2

 

09.45    DKV VICTORIA D2- DOC D1                                                 VAN 09.45 TOT 10.45 Ouders E1

 

10.45   DKV VICTORIA C1 –EKVA C1                                                 VAN 10.45 TOT 11.45  OUDERS B1

 

 

 

11.00    DKV VICTORIA D1- SPORTINGWEST D2                            VAN 11.45 TOT 13.00 OUDERS C1

 

11.45     DKV VICTORIA B1- EKVA B2                                                VAN 13.00 TOT 14.15 SPELERS 5

 

13.00 DKV VICTORIA A1-DTS A1                                                       VAN 14.15 TOT 17.00 FABIOLA

 

14.30 DKV VICTORIA 5- KVA 5

 

 

 

Zaterdag 07-10-2017

 

 

 

10.15 Dkv victoria F1 – Atlantis F1                                                   VAN 9.30 TOT 11.30 OUDERS F2

 

11.30 Dkv victoria- Groen geel F4                                                     VAN 11.30 TOT 12.45 OUDERS F1

 

14.00 DKV VICTORIA B1- VLUG EN VAARDIG B1                             VAN 12.45 TOT 14.00 OUDERS B1

 

15.30 DKV VICTORIA 1 – DSO 1                                                          VAN 14.00 TOT 15.30 OUDERS C1

 

                                                                                                                  VAN 15.30 TOT 17.30 FABIOLA

 

                           

 

Zondag 08-10-2017

 

11:30     DKV Victoria 3 – AURORA 3                             VAN  10.45  TOT EIND MAARTEN OF LEO

 

13.00     DKV Victoria 4 – STORMVOGELS 2

 

14.30    DKV VICTORIA 2 – GROEN GEEL 4                                        

 

 

 

Zaterdag 14-10-2017

 

09.00     DKV Victoria F2– KZ HILTEX F3                                  VAN 8.15 TOT 14.15 SPELERS 2

 

10.15     DKV Victoria F1 – FIDUCIA F1                         

 

11.30   DKV VICTORIA C1 – OVVO C2                              

 

12.45   DKV VICTORIA B1  – BLAUW WIT B2

 

 

 

Zondag 15-10-2017

 

10.00     DKV Victoria 4 – HBC 3                                              VAN 09.15 TOT 13.30 SPELERS 1

 

11:30     DKV Victoria 3  – HBC 2                                              

 

Zaterdag 21-10-2017

 

09.30    DKV Victoria E1 – BLAUWWIT E2                            VAN 08.45 TOT 10.30 SPELERS  OUDERS  D2

 

10.30    DKV Victoria D2 – SWIFT D2                                     VAN 10.30 TOT 11.30  OUDERS E1  

 

11.30    DKV VICTORIA D1-DKV IJ D1                                    VAN 11.30  TOT 12.30 OUDERS  A2

 

12.30 DKV VICTORIA TRIAZ A2- ZKC A4                                VAN 12.30 TOT 14.00 OUDERS D1

 

14.00 DKV VICTORIA 5 – VLUG EN VAARDIG KCN 3            VAN 14.00 TOT 15.30 OUDERS A1

 

15.30 DKV VICTORIA A1-EKVA A3                                         VAN 15.30 TOT 17.30 SPELERS 5