Nieuws

Kantinerooster voorjaar 2019 (update)

KANTINEDIENST April tot en met Juni, let op, dit is een geüpdatete versie

 

Zaterdag 20-04-2019

 

09.30     Dkv Victoria D1 – AW D1                                           Van 8.45 TOT 10.30 OUDERS B1

 

10.30    DKV VICTORIA D2- Fudicia D3

 

10.30     DKV Victoria B1 – SWIFT B1                                     Van  10.30 TOT 12.00 OUDERS D1

 

11.45    DKV  Victoria A1-Zaandam zuid A1                        Van 12.00 TOT SLUITEN FABIOLA

 

13.15   DKV Victoria 5e –Vlug en vaardig 3

 

 

 

ZATERDAG 11-05-2019

 

09.30    DKV VICTORIA E4- THOR E2                                             Van 8.45 tot 10.30 ouders F2

 

10.30     DKV Victoria F2  – Roda F2                                              VAN 9.45 TOT 11.30 OUDERS F1 EN E4

 

11.30     DKV Victoria F1 -  Nova F1

 

12.15      DKV Victoria C1- Rohda C1                                            VAN 11.30 TOT 12.30 OUDERS E3 EN  TOT 12.15 OUDERS C1

 

12.30     DKV Victoria E3- Swift E1      

 

13.15     DKV Victoria C2 –Huizen C1                                        VAN  12.30 TOT SLUITEN 2E

 

13.30    DKV Victoria  E2- Blauw Wit E2                          

 

14.15    DKV VICTORIA B2-Atlantis B1

 

14.30     DKV VICTORIA E1- Blauw wit E1

 

15.30     DKV VICTORIA 1E – dso 1e                                     

 

ZONDAG 12-05-2019

 

11.30     DKV VICTORIA 3- KZ 7                                                     VAN 10.45 TOT SLUITEN 1E

 

13.00     DKV VICTORIA 2- Sporting west 2                                

 

 

 

                                                              

 

 

 

Zaterdag 18-05-2019

 

09.30     DKV Victoria F2– Groen geel F6                                VAN 8.45 TOT 10.30 OUDERS D1 EN REBECCA

 

09.30     DKV Victoria C1 – Ovvo de kroon C3                         

 

10.30   DKV VICTORIA E3 – Ekva E4                                          VAN 10.30 OUDERS 12.30 OUDERS E1 EN OUDERS B2 TOT 11.30

 

10.30     DKV Victoria D1 – ORANJE NASSAU D1 

 

11.30    DKV VICTORIA E2  – AW DTV E1                                 VAN 12.30 TOT 14.00 5E

 

11.30    DKV VICTORIA B2- DE VINKEN B1                               VAN 14.00 TOT 16.00 UUR OUDERS A1

 

12.30    DKV VICTORIA E1 – Triaz E1

 

12.45    DKV VICTORIA A1-ZKC A3

 

14.15    DKV VICTORIA 5E –KVA 7E

 

 

 

Zondag 19-05-2019

 

11.30     DKV Victoria 3 – AURORA 3                                         VAN  10.45 TOT SLUITEN MAARTEN

 

13.00     DKV VICTORIA 2- OKV 2                                               

 

14.30     DKV VICTORIA1 – OKV 1                                               

 

Zaterdag 25-05-2019

 

09.30    DKV Victoria F1 – EKVA F1                                           VAN 8.45 TOT 10.30 OUDERS F2 EN C2

 

10.30    DKV Victoria F2 – KZ F2                                          

 

10.30    DKV VICTORIA  C2-EKVA C2                                          VAN 10.30 TOT 11.30 OUDERS F1

 

11.30    DKV VICTORIA TRIAZ B1- ARGUS B1                           VAN 11.30 TOT SLUITEN FABIOLA

 

11.30 DKV VICTORIA E4- VICTUM E2

 

 

 

ZONDAG 26-05-2019

 

10.30  – DKV VICTORIA 4-GROEN GEEL 7                                VAN 9.45 TOT SLUITEN LEO

 

 

 

ZATERDAG 01-06-2019

 

09.30 DKV VICTORIA F1 –DE VINKEN F1                             VAN  08.45 TOT 10.30 OUDERS C2 EN VANAF 9.30 OOK OUDERS B2

 

10.30 DKV VICTORIA E3  – SP BADHOEVEDORP                VAN 10.30 TOT 12.30 OUDERS E3 TOT 11.30 OUDERS E2

 

10.30 DKV VICTORIA C2 – KZ C4                                           VAN 12.30 TOT 13.30 OUDERS B2 EN E4

 

11.30  DKV VICTORIA B2 – FIDUCIA B3                              

 

11.30 DKV VICTORIA E2 – OVVO DE KROON E5                 VAN 13.30 TOT 14.30 OUDERS D2                     

 

13.30 DKV VICTORIA  E4 – FIDUCIA E3                                 VAN 13.30 TOT SLUITEN LEO

 

14.30 DKV VICTORIA D2- HET BOSCH D2

 

ZONDAG 02-06-2019

 

10.00 DKV VICTORIA 4- OOSTERKWARTIER 2                          VAN 9.15 TOT 11.15 SPELER 3

 

11.30 DKV VICTORIA 3 – FURORE 3                                           VAN 11.15 TOT SLUITEN FABIOLA EN

 

13.00 DKV VICTORIA 2-GROEN GEEL 4                                                       REMCO

 

14.30 DKV VICTORIA 1- ZAANDAM ZUID 1

 

 

 

ZATERDAG 15-06-2019

 

09.30 DKV VICTORIA D1-SPORTING BADHOEVEDORP                    VAN 8.45 TOT 10.30 OUDERS C1

 

10.30 DKV VICTORIA D2- HKC D2

 

10.30 DKV VICTORIA C1-ATLANTIS C1

 

11.30  DKV VICTORIA B1 –EKVA B2                                                     VAN 10.30 TOT 12.30 OUDERS D1

 

12.45 DKV TRIAZ A1-SPORTING WEST A2

 

14.15 DKV VICTORIA 5E – EKVA 6                                                          VAN 12.30 TOT SLUITEN  HET 5E TIJDENS HUN WEDSTRIJD SUPPORTERS 5E